www.cvonline.hu

Fizikai munka Soroksáron!

Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.09.18.

AZONNALI kezdéssel raktárosokat keresünk Soroksárra!

Feladat: A beérkező csomagok pakolása és szortírozása. (Nehéz fizikai munka esetenként 20-50 kg)

Helyszín: Soroksár BILK logisztikai központ (66E busz)

Munkaidő 16.00- zárásig (hajnal 1-4 között), hazajutás céges busszal megoldott.

Munkavégzés: Folyamatos, hétfőtől–péntekig

Fizetés: nettó 630 Ft/óra heti kifizetéssel.

Elvárások: 8 általános iskolai végzettség

Jelentkezésni önéletrajz vagy telefonos elérhetőség megadásával lehetséges a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése, tárgy: Soroksár

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Automatizált tesztelő

Trenkwalder Kft

Automatizált tesztelő kollégát keresünk piacvez...
Budapest

Gyártástervező

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna

Minőségbiztosítási mérnök (pályakezdők is)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Új termékek bevezetésében aktív...
Tata, Tatabánya