Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fizikai munka a HELL Gyárban - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Fizikai munka a HELL Gyárban

Szeretnél egy kis plusz pénzre szert tenni és megnéznéd belülről, hogy működik a Hell gyár?

Ha igen, ne habozz, jelentkezz MOST!

Aktív vagy passzív, nappali jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk a Hell Energy szikszói gyáregységébe!

Feladatok:

  • Termékek válogatása
  • Termékek pakolása, emelgetése
  • Termékek címkézése

Amit a partner kínál:

  • Ingyen energiaital és tea
  • Napi 3 szünet (ebédszünet is)
  • Felszerelt konyha, étkező
  • Az utazási költségtámogatás (tömegközlekedés esetében)

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8-tól 16-ig

Heti óraszám

  • 16 - 40 óra

Munkavégzés helye

  • Szikszó

Fizetés

  • Br. 794 Ft/óra + útiköltség térítés
Helyek Szikszó
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre