Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Firmware fejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 66 napja lejárt

Partnercégünk vérkép elemző gépek tervezésére és gyártására szakosodott vállalat, amely egy firmware fejlesztő mérnök kollégával bővítené csapatát.

Pozíció azonosító: B61FF
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • Vérelemző berendezések firmware-ének fejlesztése, refaktorálása
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Verziókövető rendszerben történő adminisztráció
  • Új fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Hibajegykezelő rendszerben történő adminisztráció
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, informatikus)
  • C nyelv készségszintű ismerete
  • Legalább 3 év hardverközeli programozási tapasztalat
  • C++ programozási nyelv készségszintű ismerete (C++11, STL)
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Jó problémamegoldó és analitikus képesség

Előny

  • Git illetve SVN verziókövető rendszerek ismerete
  • USB protokollok mélyebb szintű ismerete
  • Microchip PIC mikrovezérlők (8/16/32 bit) ismerete
  • ARM Cortex M3 mikrovezérlőkkel szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Gyakorlat valós idejű operációs rendszerek alkalmazásában (RTOS)
  • Orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre