Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Finance Manager

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ipari csomagolási területen piacvezető partnerünk számára keresünk új kollégát, Finance Manager pozícióba.

Pozíció leírása / Job description

- HAS szabályozás szerinti riportok elkészítése
- üzleti és pénzügyi tervezés és előrejelzések elkészítése
- éves beszámoló elkészítése
- adózással kapcsolatos feladatok és iránymutatás
- banki kapcsolattartás, treasury-vel kapcsolatos feladatok (bankgarancia, finanszírozás)
- vállalat szerződéseinek nyomonkövetése, aktualizálása, jogásszal való kapcsolattartás
- munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos szerződések kezelése
- külső könyvelés monitoringja, szakmai iránymutatás
- auditokban való részvétel
- két fős csapat szakmai vezetése

Elvárások / Requirements

- minimum 5 év releváns szakmai és vezetői tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
- vezetői kvalitások

Amit kínálunk / Offer

- kompex szakmai kihívások
- stabil, multinacionális környezet
- versenyképes juttatási csomag
- családias cégkultúra

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre