Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FESTŐÜZEMI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.10.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.

Megbízónk globális nagyvállalat működése területén egyike a piacvezetőknek. Bács-Kiskun megyei fejlődő gyárába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával
  • A festőüzemi technológiai folyamatok, folyamat-paraméterek felügyelete a gyártás során
  • A festősorok kapacitáskihasználásának javítása
  • A festőüzem berendezéseinek felügyelete, karbantartási feladatok meghatározása, ütemezések kialakítása, a hibamentes üzemeltetés érdekében
  • A veszélyes anyagok, vegyszerek kezelésének felügyelete, szennyvízkezelő felügyelete, a környezetvédelmi szabályok betartatása
  • A festő területen dolgozó operátorok oktatása
  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása, a festési előírásoknak való megfeleltetése
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Veszteség és költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • Riportolás a festő terület Termelési Részlegvezetőjének
  • Partnerekkel, társosztályokkal (mérnökség, minőségügy, termelési részlegek) történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú (ideálisan vegyipari gépész) végzettség
  • 1-3 éves felületkezelésben, porfestésben szerzett munkatapasztalat
  • Veszélyes anyagok, vegyszerek kezelésének ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, ERP) ismeret (haladó Excel tudás)
  • Gyártási folyamatok, technológiák ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív személyiség
  • Jó együttműködő készség

Előnyt jelent

  • LEAN folyamatok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, bejárási támogatás)
  • Letelepedés esetén albérlet támogatás
  • Kompetencia fejlesztő tréningek

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FESTŐÜZEMI MÉRNÖK, Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre