Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő

  • Viebke & West Malerfirma A/S
  • Külföld, Dánia, Győr-Moson-...
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Jelenleg 60 főt foglalkoztató dán festő vállalkozás keres szakképzett

Festő

kollégákat az alábbi feladatok elvégzésére:

  • gipszkarton falak bandázsolása
  • gipszakarton és beton falak, mennyezet gépi glettelése
  • gépi csiszolás (zsiráf)
  • festékszórás első rétegben
  • festés hengerrel, struktúra kialakítása
  • ajtók, ablakok, szegőlécek és egyéb fa felületek zománcozása

Akár azonnali kezdési lehetőség!

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás, dán bejelentéssel
  • a bruttó fizetésen felül fizetésre kerül szabadságpénz (12,5%) és nyugdíjjárulék (8%)
  • a szállást és a munkába járást is a vállalat biztosítja

Hosszú távú, megbízható munka, télen is.

Előnyt jelent:

  • jogosítvány
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Dánia

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Külföld
Dánia
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Somogy
Baranya
Tolna
Fejér
Veszprém
Komárom-Esztergom
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Csongrád
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés