Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő - Orosháza

  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

HOSSZÚ TÁVÚ, STABIL MUNKALEHETŐSÉG

Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó
 és autóipari társaságánál keresünk munkavállalókat

FESTŐ
munkakörbe Orosházára!

Amivel értékeljük munkádat:

  • Többlépcsős juttatási rendszer
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Műszakjáratos busz és utazási támogatás
  • Stabil állás
  • Karrierépítési lehetőség

Amiben számítunk Rád:

  • Festési munkák elvégzése
  • Szerszámok beállítása
  • Beállított paraméterek folyamatos felügyelete
  • Szükséges korrekciók elvégzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szobafestő-mázoló vagy fényező szakmunkás végzettség
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye: Orosháza

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet kattints a Jelentkezés gombra és kezd el a munkát már a kiválasztás követő hétfőn!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre