Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő-Operátor

Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2018.10.14.
Jelentkezési határidő: 2018.10.21.

Veresegyházára multinacionális céghez keresünk Festő illetve Fényező kollégákat

Feladatok

  • Hajtómű alkatrészek minősítése, (festés minőségének ellenőrzése)
  • Szárító kemence kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány (festő)
  • Nyitott hozzáállás az új ismertek elsajátítása iránt.
  • Precíz munkavégzés.
  • Alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek.
  • Kézi festékszórásban szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Jármű fényező vagy Ipari fényezői végzettség.
  • Folyamat fejlesztési ismeretek.
  • Több éves kézi festékszórási gyakorlat.

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Harmadik hónaptól cafetéria
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Budapestről való bejárás támogatása
  • Előrelépési, képzési lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a stj0900539@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veresegyház
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre