Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő (Németország)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Külföld, Németország
  • A hirdetés tegnap lejárt

Festőket

keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Stuttgart, Németország

Feladatok:

  • Épületek festése, mázolása, tapétázása
  • Esetenként gipszkarton és homlokzati szerelések
  • Előny: képesség magasban történő munkavégzésre

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 13,5 € / óra + nettó 6,5 €/óra Auslöse
  • 170 órával Lohnsteuer 1: Nettó 2700 €/hó
  • 170 órával Lohnsteuer 3: Nettó 3000 €/hó
  • Német bejelentés, német biztosítás
  • Igényes, egyszemélyes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Németország
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Festő, mázoló
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre