Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő, mázoló, tapétázó

  • Company_icon abakus Personal GmbH & Co. KG
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

munka Bad Neustadt-ban, német bejelentés, ingyen szállás és hosszútávú munkavégzés

Feladatok:

  • kizárólag épületen belül végzendő munkák (kórház/új épület/ építkezés)
  • falfestés, tapétázás, mennyezet festés és ajtók festése

Elvárások:

  • kis német nyelvismeret (meg kell tudni érteni a kiadott feladatokat)
  • vezetői engedély „B“ Kategória + saját autó
  • szakmai végzettség vagy sokéves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, német bejelentett munka,
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • nettó 1.600 EUR/hó (168 óra) + ingyen szállás

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Bad Neustadt
  • munkakezdés: azonnal

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +00 49/ 661 9028-924

Szakmai Önéletrajzát várjuk.

Helyek Németország
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Építőipari munkás, Festő, mázoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre