www.cvonline.hu

Festő, Mázoló, Tapétázó

  • A hirdetés 90 napja lejárt

Budapesti székhelyű építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres

állás betöltésére.

Elvárások:

  • ezen szakmában eltöltött 5 év gyakorlati idő
  • Magyarországon használatos anyagok, technológiák ismerete
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • pontos és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés, utazási költségtérítés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör

Jelentkezés a lenti e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-30-311-3988

Helyek Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőipari munkás, Építőipari szakmunkás, Szobafestő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.27.
Egyéb hasonló állások Önnek
Festő (fényező)

Edilkamin Kft.

Kandallógyártásban piaci vezető szerepet betölt...
Sárvár, Vas

Ipari festő - Németország

Man at Work Kft.

Feladatok: Nagyméretű gépalkatrészek, fémszerke...
Németország, Külföld

Festő / Burkoló

Gundel Kft

Magyarország legnevesebb étterme, tapasztalatta...
Budapest, Pest