Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Festő - Csongrád

  • Work Force Kft.
  • Csongrád
  • A hirdetés 205 napja lejárt

Partnercégünknek csongrádi munkavégzésre keresünk FESTŐ munkatársakat!

Feladatok:

  • Festési munkák elvégzése
  • Szerszámok rendeltetésszerű használata

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Utazástámogatás,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú, megbízható munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje le önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével!

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre