Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Festő – Németország, Bad Waldsee, Ravensburg, Friedrichshafen, Stuttgart, Frankfurt

Silverhand Hungary Kft
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Németország

Silverhand Hungary cégünk a Silverhand Group részeként működik Budapesten. Vezető, európai munkaerő-toborzó cégcsoport része vagyunk, változatos állásajánlatokat kínálunk Európa több országában (Németország, Ausztria, Svájc, Izland, Hollandia, Dánia, Belgium, Norvégia) és folyami hajókon.

Német munkaszerződést kínálnak német partnereink, szociális juttatással és egészségbiztosítással. Segítünk Önnek is megtalálni a legmegfelelőbb munkát.

Link megjelenítése">Itt találja meg Silverhand tanácsadóját

Mivel a német nyelvtudás minden német partnerünknél elvárt, segítséget nyújtunk akár online nyelvtanár ajánlásával. Néhány alap bemelegítő videó Link megjelenítése megtekinthető.

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt német partnerhez keres Németországba a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Festő, nettó 1500 - 1900 euró/hó + szervezett és fizetett szállás

Ingyenes szolgáltatást nyújtunk, nincs közvetítői díjunk/munkadíjunk!

Munkavégzés helye: Németország, Ulm, Bad Waldsee, Ravensburg, Friedrichshafen, Stuttgart, Frankfurt

Munkakezdés: azonnali kezdés

Az Ön feladata:

  • Tapétázás, mázolás, vlies anyaggal munka
  • Glettelés
  • Csiszolás

Amit Öntől vár a német munkáltató:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját autó munkába járáshoz előny
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújt a német munkáltató:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: B1 szintű német nyelvtudással nettó 1700 - 1900 euró/hó + túlóra lehetőség, A2 szintű német nyelvtudással 1500-1600 euró/hó
  • Német partner által szervezett és fizetett szállás
  • Fizetett szabadság
  • Túlóra lehetőség + 25 %
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Tudta, hogy…

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

Helyek Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre