www.cvonline.hu

Fémipari munkatárs

  • Company_icon Humilitas Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, Tápiószőlős
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Fémipari munkalehetőség Tápiószőlősön!

Vékony lemezek kézi - és gépi megmunkálásával foglalkozó cégünk, jelentkezőket keres, európai színvonalú üzemcsarnokába. Mentorainkkal a belső képzésünk keretében biztosítjuk azt a szakismeretet-szaktudást, amely a munkavégzéshez szükséges!

Feladatok:

  • termelésben felmerülő részfeladatok ellátása
  • kiadott feladatok pontos, határidőre történő elvégzése
  • gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:

Egyénre szabott bérezési csomagok;

  • alapbér + pótlékok
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
  • igény esetén;
  • munkába járási költségtérítés
  • albérlet támogatás
  • szállás
  • 2 hetente fizetés

Elvárások:

  • 8 általános vagy OKJ vagy szakmunkás végzettség
  • váltott műszak vállalása
  • érdeklődő, megbízható, elkötelezett személyiség

  • Mobil (+36) 70 931 1833 Domoszlai Ákos
Helyek Pest
Budapest
Tápiószőlős
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre