Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari munkás

PBS International Kft.
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.08.13.
Jelentkezési határidő: 2019.08.27.

professional business solutions

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Fémipari szakmunkásokat keresünk németországi megbízónk részére

Feladatkör, felelősségek:

Fémipari szakmunkásokat keresünk németországi megbízónk részére, mely egy acél,-és saválló szerkezetek gyártásával foglalkozó gépipari vállalat. Betonkeverős teherautók felépítményeit, alvázát, alkatrészeit kell összeállítani.

• A munkavégzés kiküldetéssel (magyar bejelentéssel) történik.

• Munkavégzés helye: Bad Schussenried, Liebherr

• Munkabér: bruttó 21,18 euró/óra + nettó 200 euró juttatás havonta

• Szállást biztosítanak, melynek költségét a dolgozó fizeti, ez napi 10 euró, az ott töltött napok után

• Jogosítvány előny!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• német nyelv ismerete

• műszaki rajz ismerete, rajz alapján történő munkavégzés

• lakatos és némi hegesztői tudás elvárt

Előny:

• B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás:

német, minimum alapfok

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy közepes méretű gépipari vállalat Németországban, mely acél -és saválló szerkezetek gyártásával foglalkozik.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre