www.cvonline.hu

Fémipari munkalehetőség

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.24.
Hirdetés azonosító: 1181558

A HSA Kft. keres fémipari betanított munkásokat, azonnali kezdéssel, 2 műszakos munkarendbe munkavállalókat. Hosszú távú munkavégzés.

Munkavégzés helye: Debrecen.

Feladatok:
- Fém épületelemek gyártása, összeszerelése
- betanított feladatok elvégzése, gépkiszolgálás

Előny:
- Középfokú végzettség
- Korábban szerzett fémipari tapasztalat,
- Debreceni lakóhely

Jelentkezéshez kérjük, küldje meg részletes szakmai önéletrajzát.

Reg. szám: Hbmmk 6291/2/2001

Egyéb hasonló állások Önnek
Fémipari operátor - Székesfehérvár

Work Force Kft.

Székesfehérvári partnercégünk részére munkatárs...
Fejér

Pénztáros munkalehetőség Budapest

Pénztáros munkatárs- Budapest Az egyik legrégeb...
Budapest

Forrasztó munkalehetőség

Partnerünk a Carrier CR Magyarország Kft. keres...