Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari gépkezelő

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 10 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának szakmai csapatába munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • Hengerítő gép kezelése, kazántest kialakítása lemezmegmunkálással

Amit elvárunk Öntől:

  • Műszaki rajz ismeret.

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Fémipari területen szerzett gépkezelői tapasztalat.
  • Géplakatos vagy szerkezetlakatos szakirányú végzettség.

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjárat a környező településekről
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi, szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre