www.cvonline.hu

Fémipari dolgozó

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető, nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fém alkatrészek (alumínium és titán ötvözet) gyártásában való részvétel
  • Munkaterület előkészítése a gyártásra
  • Alkatrészek összeszerelése, illesztése kézzel valamint valamelyik alkalmazott technológiával (pl: szegecselés, csavarozás)
  • Alkatrészek előkészítése (kötőanyag, tömítés, furás stb.)
  • Összeszerelendő anyagok vizsgálata műszaki rajzok, tervrajzok, technikai vázlatok alapján. Eltérések dokumentációja.
  • Az összeszerelési hibák feltárása és kiküszöbölése
  • Feladatoptimalizálás
  • Karbantartási feladatok végrehajtása, munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Érdeklődés a repülőgépipar iránt

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő