Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari daraboló

  • Az álláshirdetés 11 napja lett frissítve

Feladatok:

  • Darabológépeken alapanyag darabolása

Gyakorlat, elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, korábbi gyakorlat.
  • Precizitás, fegyelmezettség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a szakmai előmenetelt

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre