Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari betanított operátor

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Jelentkezzen még ma!

Feladatok:

  • A lakatos operátor szóbeli utasításainak követése
  • Szét- és összeszerelési tevékenységek előkészítése
  • Berendezés felülvizsgálatának elvégzése
  • Szükséges mérőeszközök használata, hitelességük figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Legalább alapfokú végzettség
  • Precizitás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Biztonságos és minőségi munkavégzésre való elkötelezettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés elszámolása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Fémipari szakmunkás bizonyítvány
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek

  • Kérjük a lenti űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Munkatársaink a megadott elérhetőségeken hamarosan keresni fogják.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre