Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari betanított munkás

  • HAWLE Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.
  • Szentendre, Pest, Budapest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A német tulajdonú HAWLE cég 1989 óta van jelen Magyarországon a vízipar egyik meghatározó és elismert anyagbeszállítójaként. Társaságunk vízellátáshoz alkalmazott közműszerelvényeket gyárt, fejleszt és értékesít, melynek kapcsán neve világszerte egyet jelent a minőséggel, vevőközpontúsággal és innovációval.

Gyártó csapatunk erősítésére szentendrei telephelyünkre, azonnali munkakezdés lehetőségével, egyműszakos munkarendbe

Fémipari betanított munkást

 keresünk.

Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • fémmegmunkálás, gépkezelés (fúró, forgácsoló, maró)
  • szerelés
  • anyagmozgatás

Elvárás:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • fémipari tapasztalat
  • emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk:

  • egyműszakos munkarend
  • versenyképes bér és juttatások
  • egyéb juttatások: cafeteria, utazási költség hozzájárulás
  • kiválló munkahelyi légkör és körülmények
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett állás
  • betanítási idő

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény feltüntetésével kérjük, küldje el.

Helyek Szentendre
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre