Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fémipari betanított munka

Human Centrum Kft.
Régió: Marcali

Hozzáadva: 2019.08.11.
Jelentkezési határidő: 2019.08.14.

Ventillátor motorokat gyártó partnerünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat 1000 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok:

  • ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése
  • motortekercselés; öntvénytisztítás; rácsgyártás; ponthegesztés

A kiválasztott feladatokra betanítjuk. Ön duplán jól jár: Új szakmát sajátít el és a betanulás alatt is lesz jövedelme!

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • bér: nettó 140-230.000 Ft / hó
  • +30%-os műszakpótlékok
  • 100%-os túlórapótlék
  • próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

Elvárások:

  • több műszak vállalása
  • önálló, pontos munkavégzés
  • legalább 8 általános végzettség

Előnyt jelent:

  • gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Marcali
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre