Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felvonószerelő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 59 napja lejárt

A világ legnagyobb felvonó-, mozgólépcső- és mozgójárdagyártó vállalatához keresünk kollégákat

felvonószerelő

pozícióra budapesti munkavégzéssel.

Feladataid lesznek:

  • felvonók, mozgólépcsők karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése és felújítása
  • a felvonók karbantartása és a biztonsági berendezések rendszeres felülvizsgálata
  • üzemzavar vagy rendellenes működés esetén a hiba helyének behatárolása és a szükséges javítások elvégzése
  • a felvonók kisjavítási munkáinak ellátása, a részegységek cseréje és beállítása
  • egyeztetés az ügyfelekkel

Amit a cég kínál:

  • teljesen felszerelt, modern céges autó
  • céges telefon
  • rugalmas munkaidő
  • mozgalmas munka
  • versenyképes, teljesítményarányos bér (alapbér + pótlék + bónusz)
  • teljes bejelentés, hosszútávú munkalehetőség
  • önálló munkavégzés

Belépéshez szükséges feltételek:

  • felvonószerelői vagy villanyszerelői végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, mert ügyfelekkel fogsz kommunikálni

Előny:

  • középiskolai- vagy gimnáziumi érettségi
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát küldje meg részemre.

A hirdetéssel kapcsolatos további információkat a 06-30-555-9445-ös telefonszámon adunk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre