Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felvonószerelő - karbantartó

Felvonószerelő - karbantartó / képzési programmal egybekötve

Thyssenkrupp Lift Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.02.23.
Jelentkezési határidő: 2019.02.20.

Ha van már munkatapasztalatod általános gépkarbantartó / épületgépész / gépész / gépszerelő / elektrolakatos és/vagy villamossági szerelőként, és váltani szeretnél, új szakmát kínálunk

munkakörben
Képzési programmal egybekötve.

Miért vágj bele?
olyan szakma, aminek mindig lesz jövője
olyan cég, ami egy 158.000 főt foglalkoztató nemzetközi konszern része
olyan munka, ahol nem vagy kitéve az időjárás viszontagságainak
40 év felett is érdemes megtanulni
állandó bejelentett munkaviszony
béren kívüli juttatások

Mik a feladatok?
Felvonó berendezések szerviztevékenységének ellátása a képzés ideje alatt segítőként, utána teljes értékű karbantartóként (céges autóval):
 a berendezések rendszeres karbantartása
 eseti hibaelhárítása
 javítása, felújítása
 műszaki állapot felmérése

Mik az elvárások?
általános gépkarbantartó / épületgépész / gépész / gépszerelő / elektrolakatos és/vagy villamossági szerelő, vagy hasonló végzettség
legalább néhány éves munkatapasztalat a fenti szakmák valamelyikében
hajlandóság a tanulásra, heti 2 nap OKJ rendszerben történő beiskolázásra (a tandíjat a cég állja)
„B” kategóriás jogosítvány

Mozgásban tartjuk a világot. Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben szívesen csatlakoznál családias légkörű csapatunkhoz, küldd el fényképes önéletrajzodat!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre