Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felügyeleti pályamester (Sárvár)

  • A hirdetés 67 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Felügyeleti pályamester

Helység
Sárvár
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a felügyeleti tevékenysége során a forgalombiztos pálya/hidak és egyéb mérnöki létesítmények biztosításával a forgalombiztonság csökkenése esetén azonnali intézkedések megtételével hozzájárul a vasútforgalom zavartalan lebonyolításához
  • a felügyeleti tevékenysége során feltárt forgalombiztonságot befolyásoló hiányosságokról tájékoztatja a főpályamesterét és annak döntése alapján irányítja a helyreállítást
  • a vasúti pályák forgalombiztonságának megtartása érdekében vágányzárak levezetése a rendelkezésre bocsátott időkereteken belül

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú állami középiskolai végzettség - érettségi
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munakidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény saját-és családtag részére
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.08.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Kissné Kovács Ilona 06-1-517-1235 / 07/12-35

Várjuk jelentkezését!

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre