Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • Hotel Yasmin Budapest Kft
  • Budapest, Pest, VI. kerület
  • A hirdetés 45 napja lejárt

Felszolgáló

Budapesti, VI. kerületi szálloda felszolgáló munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Napi feladatok:

  • Vendégek magasszintű kiszolgálása
  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
  • Eszközök előkészítése
  • Asztalok terítése
  • Áruátvétel, göngyöleg előkészítés

Elvárások:

  • Pontos, megbízható megjelenés, környezetre igényes munkavégzés
  • Angol nyelv szóban és írásban
  • Magas munkabírás, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább egy leigazolható referencia
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Munkabér
  • Munkaidő: hétfőtől vasárnapig heti 5 nap, folyamatos munkarendben
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos környezet
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Napi étkezés
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
  • Cafeteria

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre