Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • Budapest Party Service Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 91 napja lejárt

Keressük csapatunk új tagjait,

Mi a Budapest Party Service Kft- sok izgalmas és egyedi partit csinálunk legyen az 50 vagy 10.000 fős.
Ehhez keressük kollégáinkat! Ha bírod a pörgést, megbízható és vendégközpontú vagy akkor várjuk jelentkezésedet.

Felszolgáló

Amit a munkáról tudni kell:

  • rugalmas munkaidő (teljesen a rendezvényektől függ)
  • fiatalos, vidám társaság
  • helyszín: változó-legtöbbször Budapesten, ha vidéken lenne- lejutást intézzük
  • feladatok: felszolgálás, italpultozás, rendezvény előkészítés (bútorok, evőeszközök pakolása, terítés)

Amit kínálunk:

  • meleg étkezés + kávé, ital,
  • bejelentett munka kiemelt bérezéssel

Előnyt jelent:

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

Ha szeretnél ellátogatni nagyszabású rendezvényekre, amiért fizetést is kapsz, akkor jelentkezz:
Deme Anikó HR igazgatónál a 0620/239-6646-os telefonszámon vagy elektronikusan.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre