Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • MLSZ Edzőcentrum Kft.
  • Telki, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

GLOBALL Hotel**** felvételre keres

Felszolgálót!

Főbb feladatok:

  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása, pénz megőrzése, elszámolás
  • Pultok, vitrinek, italhűtők feltöltése,
  • Italok, elkészítése, kiadása
  • Felszolgálás fogadásokon, banketteken

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Terhelhetőség, erős munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Alapos és pontos munkavégzés

Előny:

  • Előny szállodai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Telki
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre