Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Felszolgálók jelentkezését várjuk a XI. kerületbe!

Ha felszolgálóként szeretnél egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni egy folyamatosan fejlődő zöld övezeti szállodában, várjuk jelentkezésed akár pályakezdőként is!

Számítunk Rád, amennyiben elhivatott vagy a szakmád iránt, de nem szeretnél rövid távon teljesen kiégni, fontos számodra a szabadidő és a magánélet is az elvárásoknak megfelelő munkahelyi teljesítmény mellett! Hosszútávú, teljes munkaidőre bejelentett, fix 8 órás állást ajánlunk, ami mellett marad szabadidőd is!

A munkabeosztás és a munkakör az egyéni készségek és igények alapján kerül meghatározásra!

Elvárások:

  • felszolgáló szakképesítés
  • önálló, precíz munkavégzés
  • vendégcentrikus magatartás
  • pozitív életszemlélet
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • további idegennyelv tudás előny

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett, 8 órás munkarend
  • fiatalos csapat
  • színvonalas munkakörnyezet

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre