Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felsővezetői asszisztens (angol nyelvtudás nélkül)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

Nagyvállalati környezetbe, a Logisztikai igazgató mellé keresünk jó koordinációs készséggel rendelkező tapasztalt vezetői asszisztenst.

Pozíció leírása / Job description

- A Logisztikai igazgató munkájának teljes körű napi támogatása
- Tárgyalások szervezése és koordinálása, vendégek fogadása
- Üzleti levelezés magyar és angol nyelven, telefonhívások kezelése
- Prezentációk, táblázatok. egyéb döntés-előkészítő anyagok készítése
- Egyéb szervezési feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
- Középfokú angol nyelvtudás előny
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves releváns tapasztalat
- MS Office és Outlook magas szintű ismerete
- Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, precizitás
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
- Önálló munkavégzés, határozottság
- Lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

- stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztratív vezető
Aktiválás időpontja 2018.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre