Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felsővezetői asszisztens (13584)

Feladatok:› Asszisztens napi munkájában segédkezés› Megrendelések indítása és nyomonkövetése› Számlakezelés› Rendezvények, meetingek szervezésében való segédkezés› 5S-sel kapcsolatos teendők támogatása az érintett területen (irodák, tárgyalók, konyha)› Utazásszervezés támogatásaKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági terület előny, de NEM feltétel)› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Stabil angol középfokú nyelvismeret írásban és szóban is› Heti 3 nap munkavégzés hosszútávon› Precíz és megbízható munkavégzés› Stabil MS Office ismeretek› Jó csapatjátékos, kiemelkedő kommunikációs készségek, határozott, nyílt, kreatív és segítőkész személyiségAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Fiatalos vállalati kultúra › Mentori rendszer › Innovatív projektek › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › Versenyképes jövedelem › Multinacionális környezet › Hosszú távú fix álláslehetőségBérezés: 1000 Ft/óra3 hónap után: 1200 Ft/ó

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió X. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Heti 3 munkanap, hosszú távon
Munkabér 1000 Ft/óra - 1200 Ft/ó
Aktiválás időpontja 2018.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Felsővezetői asszisztens

Randstad Hungary Kft.

Felsővezetői asszisztenst keresünk tököli partn...
Pest

Carion Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.

FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS Magyar tulajdonú pénzü...
Budapest, Pest

ASSZISZTENS

Work4you

Magyarországon képviselt épületgépészeti termék...
Pest, Budapest