Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felsővezetői asszisztens (13584)

Feladatok:› Asszisztens napi munkájában segédkezés› Megrendelések indítása és nyomonkövetése› Számlakezelés› Rendezvények, meetingek szervezésében való segédkezés› 5S-sel kapcsolatos teendők támogatása az érintett területen (irodák, tárgyalók, konyha)› Utazásszervezés támogatásaKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági terület előny, de NEM feltétel)› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Stabil angol középfokú nyelvismeret írásban és szóban is› Heti 3 nap munkavégzés hosszútávon› Precíz és megbízható munkavégzés› Stabil MS Office ismeretek› Jó csapatjátékos, kiemelkedő kommunikációs készségek, határozott, nyílt, kreatív és segítőkész személyiségAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Fiatalos vállalati kultúra › Mentori rendszer › Innovatív projektek › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › Versenyképes jövedelem › Multinacionális környezet › Hosszú távú fix álláslehetőségBérezés: 1000 Ft/óra3 hónap után: 1200 Ft/ó

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió X. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Heti 3 munkanap, hosszú távon
Munkabér 1000 Ft/óra - 1200 Ft/ó
Aktiválás időpontja 2018.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Felsővezetői asszisztens

Randstad Hungary Kft.

Felsővezetői asszisztenst keresünk tököli partn...
Pest

Asszisztens

Schönherz Iskolaszövetkezet

Partnerünk egy 2009-ben alapított szoftverfejle...
XIV. kerület, Budapest, Pest

Asszisztens

BSA Trade Kft.

Dinamikusan fejlődő webáruházunk startup csapat...
Budapest, Pest, XI. kerület