Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Felsővezetői asszisztens (13584)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: X. kerület

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2018.09.08.

Feladatok:› Asszisztens napi munkájában segédkezés› Megrendelések indítása és nyomonkövetése› Számlakezelés› Rendezvények, meetingek szervezésében való segédkezés› 5S-sel kapcsolatos teendők támogatása az érintett területen (irodák, tárgyalók, konyha)› Utazásszervezés támogatásaKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági terület előny, de NEM feltétel)› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Stabil angol középfokú nyelvismeret írásban és szóban is› Heti 3 nap munkavégzés hosszútávon› Precíz és megbízható munkavégzés› Stabil MS Office ismeretek› Jó csapatjátékos, kiemelkedő kommunikációs készségek, határozott, nyílt, kreatív és segítőkész személyiségAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Fiatalos vállalati kultúra › Mentori rendszer › Innovatív projektek › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › Versenyképes jövedelem › Multinacionális környezet › Hosszú távú fix álláslehetőségBérezés: 1000 Ft/óra3 hónap után: 1200 Ft/ó
Helyek X. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2018.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Felsővezetői asszisztens gyakornok (14253)

Amit megtanulhatsz nálunk és amiben a Te segíts...
X. kerület

Asszisztens

Fe-Group Invest Zrt.

Budapesti székhelyű hulladékgazdálkodásban műkö...
Budapest, Pest, X. kerület

Asszisztens

Magyar Lapterjesztõ Zrt.

A Magyar Lapterjesztő ZRt., Kiskereskedelmi osz...
Budapest, Pest