www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (vasúti járművezető) - Miskolc

  • A hirdetés 63 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Felsővezeték szerelő (vasúti járművezető)

Helység
Miskolc
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti villamos vontatás 25 kV-os felsővezetéki berendezéseire vonatkozó karbantartási feladatokat lát el
  • a felsővezetéki rendszer, illetve annak szerkezeti elemei meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket
  • a felsővezetéki berendezés közelében idegen fél által végzendő munkafolyamatok esetén önállóan felügyeleti tevékenységet lát el
  • vezeti a felsővezeték szerelő vasúti járművet (TVG, SVMG), gondoskodik annak vizsgálatáról, karbantartásáról, vezeti az előírt okmányokat.

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség (érettségi ) - villamosipari vagy vasipari szakképesítés
  • orvosi alkalmasság
  • villamos felsővezeték szerelő tanfolyam vagy vasúti vontatási hálózatszerelő tanfolyam
  • E101 vizsga, E102. vizsga, felsővezetéki vonalismereti és állomási helyismereti vizsga,
  • 19/2011 NFM rendelet Térközőri alapvizsga,
  • vasúti tehervágánygépkocsi tanfolyam, sajátgéperejű vasúti munkagép-vezető tanfolyam,
  • vasúti járművezető OMK vizsga

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • hosszú távú biztos munkahely
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt

2017.11.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Illésné Marincsák Nikolett 06 1 514-1616

Várjuk jelentkezését!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.23.