Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Féktechnikai szerelő (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 102 napja lejárt

MÁV-csoport

FÉKTECHNIKAI SZERELŐ

munkatársat keresünk

Vasúti járművek karbantartásával foglalkozó budapesti, istvántelki telephelyünkre várjuk műszaki szakmunkás végzettséggel rendelkező munkatársak jelentkezését!

Feladatok

  • vasúti járművek mechanikai és fékszerkezeti javítása, karbantartása
  • a vasúti járműveken és féktechnikai alkatrészein önálló hibafeltárás és hibaelhárítás
  • a karbantartáshoz kapcsolódó mérések számítógépes program segítségével történő elvégzése és dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • műszaki szakmunkás végzettség (pl. vasúti járműszerelő, autószerelő, fémipari)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megbízható jövedelem, bruttó 218.400,- Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400,- Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900,- Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő mértékű önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 1/511-7519 / 01-75-19

2018. szeptember 6.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre