www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök (Mérőeszköz gyártás)

  • A hirdetés 93 napja lejárt

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK
(Mérőeszköz gyártás)

Feladatkör:

  • A vállalat saját céljait szolgáló mérő- és gyártóberendezések elektromos tervezése
  • Vezérlő szoftverek írása a fent nevezett berendezések működtetéséhez
  • Analóg és digitális áramkörök, kapcsolások tervezése
  • Részvétel a tervezett és legyártott berendezések üzembe helyezésében
  • Új termékek gyártásba való bevezetésének támogatása
  • A kifejlesztett berendezések dokumentációjának elkészítése
  • Nemzetközi csapat tagjaként szoros együttműködés a vállalat más részlegeinek szakembereivel

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Komoly gyakorlat C programozásban
  • Alapvető digitális és analóg áramköri ismeretek
  • Aktív német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Célorientáltság, elhivatottság

Előnyt jelent:

  • Automatizálás-technikában szerzett tapasztalat (robottechnika, képfelismerés stb.)
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • National Instruments hardver és szoftver termékekkel szerzett tapasztalat
  • Valamely SQL adatbázis ismerete
  • Beágyazott programozási ismeretek (C, VHDL stb.)
  • CE tanúsítással összefüggő tapasztalat (kockázatelemzés, szabványismeret stb.)
  • MSc szintű végzettség
  • SAP-felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2017.11.23-ig várjuk.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.10.24.