www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök (méréstechnika) - Budapest

  • A hirdetés 8 napja lejárt

MÁV Zrt.
fejlesztőmérnök (méréstechnika)

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • tervezi, koordinálja és végzi a méréstechnikai szakterületre vonatkozó javítási, karbantartási, felújítási és selejtezési munkákat
  • a kalibráló laboratórium minőségirányítási rendszerének előírásai szerint mérőeszközök kalibrálását végzi, az ehhez szükséges nyilvántartásokat, adatbázisokat kezeli.
  • szervezi, felügyeli és ellenőrzi a kalibráló laboratórium műszaki színvonalának fenntartásához szükséges folyamatokat
  • műszaki elemzésekkel, jelentésekkel, javaslatokkal támogatja a vezetői döntések meghozatalát
  • a kalibráló laboratórium működésével kapcsolatos nyilvántartásokat, statisztikákat feldolgozza, értékeli, javaslatot tesz a szükséges intézkedések meghozatalára
  • részt vesz a szakterületét érintő műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában, véleményezésében; szakmai kérdésekben szakértői véleményt, állásfoglalást ad
  • szakterületére vonatkozóan mérési- és kalibrálási utasításokat készít, véleményez, felülvizsgál és aktualizál, gondoskodik azok mielőbbi bevezetéséről
  • gondoskodik a szakterületét érintő minőségügyi továbbfejlesztések kidolgozásáról és végrehajtásáról

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, szakképzettség (villamosmérnök)
  • felsőfokú mérnök szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • középfokú nyelvismeret (angol és / vagy német nyelvből)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 3 év szakmai gyakorlat

 Előnyt jelent

  • felsőfokú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • vonatkozó vasúti utasítások ismerete

2018.02.10.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.01.11.