Fejlesztőmérnök járműipari területre - Külföldi munkavégzéssel
Trenkwalder Kft
Régió: Magyarország
Hozzáadva: 2018.02.17.
Jelentkezési határidő: 2018.02.22.
Hirdetés azonosító: 1407336

Nemzetközi, gyártással és autóipari fejlesztésekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új fejlesztőmérnök kollégát Nyugat - Ausztriában történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • Autóipari fejlesztési projektekben való részvétel (pl.: kormányrendszerek motorjának fejlesztése)
  • Az egyes nemzetközi projektek különböző szakaszainak koordinációja, szakmai támogatása
  • Prototípus tervezése és megvalósítása FEM számítások alapján
  • Kormányrendszerek motorjának fejlesztése
  • Folyamatfejlesztés
  • Minőségi megfelelés biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség (preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Releváns területen szerzett minimum 3-5 év munkatapasztalat
  • Folyékony, aktív NÉMET és ANGOL nyelvtudás, szóban és írásban
  • Rugalmasság, pro-aktív szemléletmód
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság
  • Kiváló kommunikációs - és tárgyalási készség - idegen nyelveken is

Előnyt jelent:

  • CAD/CATIA
  • Ansys szoftver ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezési - és juttatási struktúra
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli projektek (pl.: kutatás fejlesztési terület)
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Támogató, kooperatív csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.