www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök I. (erősáramú) - Budapest

  • A hirdetés 10 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Fejlesztőmérnök I. (erősáramú)

Helység
Budapest
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • alállomási fenntartási, építési technológiák felülvizsgálata, korszerűsítése, új technológiák kidolgozása, részvétel
  • fejlesztésekben
  • alállomási berendezés szerkezeti dokumentációjának, rendszertervének kezelése
  • figyelemmel kíséri, elemzi a távvezérlő berendezések adatait
  • a szakterületét érintő nyilvántartások hiba- és üzemzavar statisztikák vezetése, rendszerezése, elemzése, javaslat tétel az operatív intézkedések megtételére
  • közreműködik a vasúti villamos berendezések és felsővezetéki hálózatok áramellátásának műszaki átadás-átvételi méréseiben
  • szervezi és koordinálja, lebonyolítja az alállomási és felsővezetékes szakterületet érintő erősáramú vizsgálatokat, valamint TEB összeférhetőségi vizsgálatokat; részt vesz a mérések kiértékelésében, elemzésében
  • csoportjának minőség irányítási felelőse, végzi a Minőségirányítási Rendszerben számára előírt tevékenységeket

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • felsőfokú mérnök szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • felsőfokú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga

2018.02.11.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 06 1/511-5922

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.11.