Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Fejlesztő - PHP - Német és angol nyelvtudással (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1606626
lejárt
FELADAT
  • Fejlesztői csapatban végzendő munka, széles szaktudással rendelkező fejlesztőkkel
  • A kapott kérelmek megértése és végrehajtása
  • A feladatok magas szintű teljesítése
  • Apró változások fejlesztése
  • Harmad szintű támogatás
PROFIL
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 2 éves PHP tapasztalat
  • Apache HTTP szerver ismeretek
  • Az SQL nyelv és adatbázisok ismerete
  • Minimum 1 éves MySQL tapasztalat
  • Közepes csapatban való együttműködés képessége, valamint kapcsolattartás a partnerekkel

Előnyt jelent:

  • JAVA ismerete
  • Tesztelésben való jártasság

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged
Iratkozzon fel állásértesítőre