Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fejlesztő pedagógus

  • Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az Ökumenikus Segélyszervezet 1 fő teljes munkaidős munkatársat keres Miskolcon

fejlesztő pedagógus

(Családok átmeneti otthona munkatárs)

pozícióba.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Miskolc, Családok Átmeneti Otthona

Feladatok:

  • a családok átmeneti otthonában élő gyermekek fejlesztésének szervezése, koordinációja
  • egyéni és kiscsoportos fejlesztés
  • egyéni fejlesztési terv elkészítése
  • fejlesztő foglalkozások, programok megvalósítása
  • szülők támogatása, segítése
  • a fejlesztésben részt vevő szakemberek koordinálása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (fejlesztőpedagógus, gyógypedagógus, pedagógus szakképzettség)
  • kiváló interperszonális kommunikációs és együttműködési készség
  • jó szervező készség
  • pontosság, precizitás
  • strukturált gondolkodás
  • szociális és társadalmi érzékenység, empátia
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • tanulásban akadályozottak / pszichopedagógia szakirány
  • szociális területen eltöltött, hátrányos helyzetű családokkal és gyermekekkel végzett egyéni esetkezelésben, illetve csoportmunkában szerzett szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkaidő
  • szükség esetén munkába járás költségének térítése
  • fejlődési lehetőség biztosítása
  • jó munkahelyi közösség, jó csapat
  • nemzetközileg elismert, hiteles szervezet tagja lehet
  • a szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban

Benyújtandó iratok, másolatok:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél bérigény megjelölésével
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

2019.12.01.

A jelentkezés benyújtásának határideje:

2019.11.10.

Kizárólag elektronikusan várjuk a jelentkezéseket, a levél tárgyaként kérjük megjelölni a pozíciót, hogy „fejlesztő pedagógus (Családok Átmeneti Otthona munkatárs)”.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Szociális munkás
Oktatás / Képzés > Pedagógus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre