Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Fejlesztő munkatárs (kamerás gyomfelismerés továbbfejlesztése)

  • G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 51 napja lejárt

G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.

FEJLESZTŐ MUNKATÁRS
(KAMERÁS GYOMFELISMERÉS TOVÁBBFEJLESZTÉSE)

Meglévő képfeldolgozáson alapuló vasúti permetezésvezérlő rendszer továbbfejlesztésére, adott esetben új alapokra történő helyezésére keresünk képfeldolgozásban jártas munkatársa(ka)t.

A feladat a meglévő rendszer munkaminőségi paraméterinek javítása, továbbfejlesztése és/vagy a megoldás új eszközökkel új alapokra történő helyezése.

Ha érzel magadban affinitást és kreativitást, hogy egy meglévő alapokra épülő, de a maga nemében teljesen új megoldás előállításában részt vegyél, akkor jelentkezz bátran!

Feladatok:

  • képfeldolgozáson alapuló detektálás fejlesztése, meglévő megoldás tapasztalataiból kiindulva új megoldások keresése, tesztelése és bevezetése
  • előképzettségtől függően a szoftveres képfeldolgozás fejlesztésében és/vagy hardverelemek (kamera, optikák, vezérlések) kiválasztásában, tesztelésében, üzemeltetésében való részvétel
  • folyamatelemzésben, tervezésben, programozásban, tesztelésben, hibajavításban való részvétel
  • dokumentáció készítése

Követelmények:

  • képfeldolgozáshoz köthető alapképzettség vagy releváns szakmai tapasztalat​
  • képesség a feladathoz kapcsolódó szoftverfejlesztési feladatok (tervezés, implementálás, tesztelés) ellátására
  • önálló munkavégzés, innovatív hozzáállás
  • a fejlesztéshez kapcsolódó K+F feladatokban való részvétel
  • szakmai angol nyelvtudás

Előnyök lehetnek:

  • korábbi munkákról bemutatott referencia
  • agilis, eredményközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • sokoldalú szakmai kihívás
  • egyedi ötletek megvalósítását támogató környezet
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szeged

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre