Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Fejlesztő - Médiatechnológia
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.11.15.
Hirdetés azonosító: 2348419

FELADAT

Amennyiben beszéled a német és az angol nyelvet illetve van már tapasztalatod az ICT világában és nyitott vagy új ismeretek megszerzésére, kreatív feladatmegoldó készséggel rendelkezel, ne habozz jelentkezz!
Vár Rád egy fiatalos, támogató környezet, amelyben lehetőséged nyílik az önálló és kreatív munakvégzésre.

Feladatok:

  • Német fejlesztői csapat támogatása a médiatechnológiai fejlesztések megvalósításában (Komplex ügyfélprojektek kialakítása és megvalósítása):
  • Részvétel a média és telekommunikációs környezet továbbfejlesztésekben.
  • Testreszabott rendszermegoldások kifejlesztése (modulok alapján)
  • Telekommunikáció, multimédia és informatikai kapcsolatok elemzése és tervezése.
  • Informatikai megoldások média környezetben történő megvalósításához
  • A meglévő digitalizációs megoldások továbbfejlesztésére specializált koncepciók kifejlesztése, koordinálása és végrehajtása.
PROFIL
  • Több éves szoftverfejlesztés tapasztalat, különböző módszerek és keretrendszerek használatával
  • Több éves tapasztalat az ügyféloldali HTML 5 webes alkalmazások fejlesztésében
  • XML-alapú interfészek ismerete
  • HL7 interfészek ismerete
  • Az Android (I2C) ismerete
  • KNX és a BAC interfész területén szerzett tapasztalatok
  • A média és az IPTV architektúrák, folyamatok és interfészek alapos ismerete
  • Jól ismeri a web fejlesztési nyelveket, skripteket: JavaScript, CSS, Ajax, jQuery, Servlet, JSP, PHP
  • Szükséges nyelvtudás: német / angol
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztaltok  Eclipse, az Andriod Studio, a pgAdmin, a Tomcat és a Subversion fejlesztői eszközökkel
  • Többéves tapasztalat a relációs adatbázisok kezelésében
  • Jól ismeri az Android programozásról SIP kliens fejlesztés tekintetében
  • Android alapú kioszk rendszerek megvalósítása
  • Android 24x7 használata felügyelet nélküli terminálokon (távoli karbantartás, automatikus frissítések)
  • Tapasztalatok esetleg  a cross-browser fejlesztésben
  • Az IP hálózatok tervezésének, konfigurálásának és üzembe helyezésének tapasztalata
  • Kiterjedt Unix ismeretek

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged
Iratkozzon fel állásértesítőre