Ugrás a tartalomra

Fejlesztési területi referens - Veszprém

Feladatok:

  • Hálózatfejlesztési tevékenység általános felügyelete
  • A stratégiai fejlesztési terv megismerésének, érvényesülésének biztosítása
  • Éves fejlesztési tervjavaslat összeállítása (beruházási kerethez igazítás, kapcsolattartás a szakterülettel)
  • Beruházási tervdossziék elkészítése a Hálózat üzemeltetők javaslatai alapján
  • Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakkozási feltételeinek meghatározása
  • Területi fejlesztési tervek véleményezése
  • Fejlesztési irányelvek, műszaki szabványok, típustervek oktatása
  • Munkavédelmi ellenőrzések

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség: erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök)
  • Windows és MS Office teljes körű használata, az SAP ismeret előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélbarát szemlélet, jó együttműködési készség

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi szaktudás megszerzése
  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
  • Képzési és előrelépési lehetőségek
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Költözés esetén albérleti támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energetikai szolgáltató partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása