Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipari termékfejlesztés, NPI, angol nyelvtudás)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Közép-dunántúli, neves multinacionális vállalat fejlesztési projektjeihez keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Járműelektronikai fejlesztési folyamatok meghatározása, módosítása
  • A fejlesztési folyamatok kidolgozása, az ütemterv végrehajtásában való aktív részvétel
  • NPI vagy egyedi fejlesztés esetén:
  • A megtérülés értékelése
  • Megfelelési kritériumok meghatározása
  • Project menedzsment szervezése
  • A szükséges képzések szervezése és bevezetése, illetve a megvalósítás ellenőrzése

Elvárások

  • Mérnöki diploma (gépész- / villamos- / mechatronikai területen)
  • 5-10 év, preferáltan autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Széleskörű elektronikai / mechanikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság a vállalatcsoport európai gyáraiba

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipari termékfejlesztés, NPI, angol nyelvtudás), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre