Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (14-9577)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.08.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

(14-9577)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új termékek tervezésére és meglévő termékek fejlesztésére irányuló projektek irányítása,
  • Érintett projekttagok koordinálása mátrix rendszerben,
  • Projektek képviselete a vevők előtt,
  • Projektekkel kapcsolatos költségek tervezése és nyomon követése,
  • Időtervek készítése, betartatása.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (előny: gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Tervezésben, fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Projektmenedzsment háttér,
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9577”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre