Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fejlesztési minőségbiztosító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.16.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Gyógyszeripari partnerünk körmendi telephelyére keresünk minőségbiztosító szakértőt, aki részt vesz a fejlesztési minőségbiztosítási szabályozások hatékony, operatív működtetésében.

Pozíció leírása / Job description

- Részvétel a készítményfejlesztési projektekben minőségügyi szakértőként
- GMP és a hatósági elvárások érvényesítése a készítmény fejlesztés egyes szakaszaiban
- Készítmény fejlesztési projektekben való részvétel
- Készítmény fejlesztési projektek minőségügyi támogatása, a minőségbiztosítási elvek érvényesítése
- A készítmény fejlesztés egyes szakaszaiban felmerülő minőségügyi eltérések kezelésében és azok hatékony kivizsgálásában való részvétel
- Minőségbiztosítási szempontok képviselete és azok biztosítása a minőségügyi döntések során
- A termékbevezetéshez (készítmények esetén) kapcsolódó feladatok koordinálása a terméktranszferben érintett szakterületekkel
- Együttműködés a fejlesztési folyamatban résztvevő telephelyi és központi társszervezetekkel
- Fejlesztési folyamatban felszabadításra kerülő hatóanyagok felszabadításra történő előkészítése
- A felszabadítás során a minőségbiztosítási elvek érvényesítése.
- Szakmai kompetenciákhoz tartozó oktatások megtartása
- Oktatásokon, konferenciákon, megbeszéléseken való részvétel.

Elvárások / Requirements

- Legalább 3 év gyógyszeripari tapasztalat
- Minőségbiztosítási (GMP) területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- stabil, családbarát és rugalmas vállalat
- nemzetközi ismertség a piacon
- rugalmas munkarend és home office lehetőség
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre