www.cvonline.hu

Beruházási Projektmérnök

Régió: Bács-Kiskun

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.01.29.
Jelentkezési határidő: 2018.02.18.
Hirdetés azonosító: 1243447

Beruházási Projektmérnököt keresünk egy Magyarországon hosszú múltra visszatekintő, egyik leggyorsabban fejlődő, bővülő gyártó partnerünkhöz, Bács-Kiskun megyébe.

A beruházási projektmérnök feladata lesz:

Beruházási projektek menedzselése, műszaki beavatkozások kezelése, a dolgozói javaslatok megvalósítása, illetve az éves budget felügyelete, megtervezése.
Kiemelt feladata lesz a hatóságokal és külsős partnerekkel való kapcsolattartás, illetve a cégen belüli osztályokkal (legfőképp karbantartás, logisztika, pénzügy) együttműködés.

Elvárások a beruházási projektmérnöktől:

Elsődleges elvárás műszaki felsőfokú végzettség, emellett pedig min. 3-5 éves tapasztalat karbantartási és beruházási területről (lehetőleg gyártó/FMCG területről)
Másod sorban elvárt people management tapasztalat, valamint kommunikációképes angol nyelvtudás.

Éves juttatási csomag bruttó 7.800.000 Ft-tól elérhető.

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon a jelentkezés gombra kattintva, vagy közvetlenül a pozícióért felelős tanácsadónak a E-mail cím megjelenítése címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök

Pex Automotive Systems Kft.

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére ...
Érd, Pest, Budapest

Beruházási szakértő - épületgépész

OTP Bank NyRt.

Feladatok: Most induló közel 86.000 m2 alapterü...
Budapest, Pest

Minőségbiztosítási projektmérnök

HSA Kft.

Minőségbiztosítási projektmérnök Feladatok: Az ...
Heves