Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fejlesztési csoportvezető (.net)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, II. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolatokkal is rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat. Fő tevékenységi köre az egyedi üzleti alkalmazásfejlesztés. Csapatukat egy a

.NET technológiában jártas vezető fejlesztővel

kívánják erősíteni.

Pozíció azonosító: B03VF
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • A fejlesztői csapat (6 – 8 fő) szakmai vezetése.
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
  • Adatbázistervezés és – fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt).

Elvárások

  • Csapatvezetési tapasztalat.
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalattal.
  • Átfogó ismeretekkel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, legalább egy modern Javascript library)
  • Objektum-orientált ismeretek és strukturált gondolkodásmód.
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).
  • Agilis projekttapasztalat.
  • Problémamegoldás, kommunikáció.

Előny

  • Beható ismeretek a Windows platform területén.
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalat SharePointtal.
  • WPF és WCF tapasztalat.
  • Microsoft minősítés.

Egyéb információ

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított
  • Megoldásaikat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség
  • Szakmai kihívások, karrier építési lehetőség: A pozíciódat rugalmasan tudod alakítani
  • MCPD vizsgák biztosítása – minden munkatársnak ingyenesen biztosítja a cég a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok

Helyek Pest
Budapest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre