Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
Magyar Államvasutak Zrt.

Pozíció neve
fegyveres biztonsági őr

Helység
Debrecen

Terület
Vasútbiztonság, vagyonvédelem

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok
- ellátja a járőrözési feladatát az őrutasításban kijelölt útvonalon (GPS-készülékkel)
- ellenőrzi a járőrútvonalba tartozó objektumok zártságát
- a MÁV. Zrt üzemi területén illetéktelenül tartózkodókkal szemben megteszi a szükséges intézkedést
- szállítmány őrzése, védelme

A munkakör betöltésének feltételei
- alapfokú állami iskolai végzettség
- fegyverviselésre alkalmas, és rendelkezik a szolgálati beosztáshoz előírt képesítési feltételekkel
- a jogviszony létesítésekor az alkalmassági feltételek igazolása (Köteles igazolni, hogy nem áll a 1997. évi CLIX törvény hatálya alá tartozó tevékenység vagy a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló törvény szerinti rendvédelmi feladatokat ellátó szerv hivatásos állománya tagjának foglalkoztatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt.)
- személy-, és vagyonőri igazolvány
- orvosi alkalmasság
- B kategóriás jogosítvány
- gépjármű vezetési tapasztalat

Előnyt jelent
- fegyveres biztonsági őr szakképesítés
- fegyveres biztonsági őrségről szóló 1997. évi CLIX törvény feltételének által meghatározott 2 éven belüli sikeres vizsgáról szóló igazolás
- fegyvervizsga
- fegyverismeret
- érettségi

Amit ajánlunk
A juttatási csomag tartalmazza:
- béren kívüli juttatás 33 000 Ft/hó
- a havi bruttó alapbér 4,0%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Amit ajánlunk továbbá:
- hosszú távú biztos munkahely
- kiszámítható munkaidő és jövedelem
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- egészségmegőrző program
- szakmai fejlődési lehetőség
- ruházati ellátás

További információ

2020.01.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Nagy-Kepics Kinga 1/513-2715 / 03-27-15

Várjuk jelentkezését!

Helyek Debrecen
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre