Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Farmakovigilancia gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2020.01.17.

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte. Ezúttal számukra keresünk diákokat farmakovigilancia gyakornok munkakörbe.

Feladatok:

  • Adatbázis kezelés; statisztikai kimutatók, nyilvántartások készítése
  • Archiválási feladatok
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Project management
  • Tudományos irodalomfigyeléssel kapcsolatos tevékenységek
  • Gyógyszer- és beteg biztonsággal kapcsolatos folyamatok kezelése
  • Egyedi gyógyszerbiztonsági jelentésekkel kapcsolatos alapfeladatok
  • Egyedi gyógyszerbiztonsági jelentések utánkövetésében való közreműködés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos egészségügyi tanulmányok
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos szintű Excel, PowerPoint ismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors gondolkodás, nyitott személyiség
  • Multitasking képesség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszútávon

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Rálátás az alap farmakovigilancia tevékenységekre
  • Új, dinamikus ipari és tudományos terület megismerése
  • Igény szerinti elméleti képzések
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren

Előnyt jelent:

  • Adatbázis kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tudományos diákköri tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat

Amennyiben a diákmunka felkeltette az érdeklődésed, töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre