Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FAN BLADES OPERÁTOR

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.09.22.

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

FAN BLADES munkatársakat,

hosszútávra Veresegyházra

Repülőgéphajtóművek meghatározott munkafolyamatainak elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:

  • Végrehajtja azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván.

  • Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket

  • ·          Repülőgép hajtómű zajcsökkentő panelek javítása

  • ·          Légáramlást javító terelő lapátok javítása és felújítása

  • ·          A hajtómű forgó lapátjainak javítása.

  • Rendeltetés szerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség

  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

  • Műszaki szemléletmód.

Juttatások:

Egy - vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.:  22:00- 06:00 40%.)

·       Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

·      Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

·      Hétvégi hazautazási támogatás.

·      Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

·      Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

·      Heti egyszeri gyümölcsnap

·      Családi nap és/vagy Sport nap

·      Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés
  • Évenkénti tüdőszűrés

·      Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

·      Munkabérelőleg

·      Üzemi orvosi vizsgálatok

·      Vállalati kedvezmények

·      Kedvezményes angol nyelv oktatás

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az fan-blades-operator_90@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre